Apie FINLINE

Apie įmonęĮmonės vertybėsPartneriaiNarystė

 

Įsteigta: 2012 m. spalio mėn. 15 d.

Pagrindinė veikla: visos buhalterinės apskaitos paslaugos.

FINLINE misija – teikiamos paslaugos ir nuoseklus bendradarbiavimas turi sudaryti visas įmonomas sąlygas klientams veikti, augti ir tapti pranašesniems rinkoje.

FINLINE vizija – būti nuolat pripažintiems klientų ir partnerių kaip efektyviausia ir profesionaliausia buhalterinės apskaitos įmonė Lietuvoje.

Mūsų išskirtinumas: diegiame ir tobuliname naujausias IT technologijas siekiant supaprastinti visus buhalterinės apskaitos procesus.

 

 

Profesionalumas ir atsakingumas. Teikdami profesines paslaugas ir konsultacijas, sutelkiame visą dėmesį į žinias ir patirtį, įsigiliname į kiekvieno kliento situaciją ir parengiame individualius ir naudingiausius jų sprendimo būdus.

Nuolatinis tobulėjimas. Vienas svarbiausių mūsų prioritetų – aukšta kvalifikacija. Vertiname savo ir kitų patirtį, nuolat ieškome naujų požiūrių ir sprendimų, plečiame profesinį ir asmeninį akiratį.

Klientų lūkesčių tenkinimas – siekiame atsakingai ir profesionaliai atsižvelgti į klientų poreikius, visada užtikriname klientų tapatybės ir jiems priklausančios informacijos konfidencialumą.

Inovatyvumas. Sekame naujoves ir sėkmingą pasaulinę praktiką. Siekiame, kad naujausi technologiniai, rinkodaros ir vadybiniai atradimai taptų įprasta norma mūsų veikloje.

 

 

Finline partneriai

UAB „FINLINE“ bendradarbiauja su bridge2cloud dinaminės IT paslaugas teikiančia UAB „Blue Bridge Bond“.

 

Finline narystė

UAB „FINLINE“ priklauso Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijai (LBAA). Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacija (LBAA) – tai nepelno siekianti visuomeninė, nevyriausybinė, profesinė organizacija, jungianti profesionalius buhalterius visoje Lietuvoje.

LBAA siekia, kad buhalteris nuolatos tobulėtų ir tai taptų neatsiejama jo profesijos dalimi, bei prisideda prie buhalterio profesinio tikslo – teikti aukštos kokybės paslaugas, siekiant tenkinti visuomenės (klientų ir darbdavių) poreikius.

Apie Finline